• POZOR!!! Soutěž ve sběru vyřazených baterií.

• Vyhlašujeme soutěž ve sběru použitých baterií! Třída, která v období  od 20. do 24.10. 2016 nasbírá největší množství baterií (v kg), bude odměněna.

Třídní učitelé odevzdají shromážděné baterie paní sekretářce, která je zváží a zároveň povede evidenci o odevzdaném množství. Statistika o množství sebraných baterií bude viset na nástěnce u schodiště.

Předem děkujeme za účast!

• Halloweenská dílna rodičů a dětí

• Vážení rodiče, dovolte nám pozvat Vás dne 25.10.2016 (úterý) mezi 14,00 až 17,00 na společné vyrábění rodičů a dětí, které se uskuteční v hlavní budově naší školy, a to ve výtvarném ateliéru za asistence žáků 9. ročníku. Vyrábět budeme lampionky do halloweenského průvodu. Příspěvek na materiál činí 20 Kč, výtvarné pomůcky (nůžky, lepidla apod.) máme pro děti připravené a nemusíte je s sebou nosit. Časová náročnost na výrobu jednoho lampionu je odhadem 1 hodina. Z organizačních důvodů prosíme o předběžné potvrzení vaší případné účasti. Svůj zájem můžete do pátku 21.10.2016 potvrdit přes systém Edpage zprávou pro Mgr. Janu Táborkovou, e-mailovou zprávou na adresu taborkova@jazkvary.cz nebo písemně na lístečky rozdané dětem.

• Zářijové akce

• Vstup do nového školního roku se naše škola dětem rozhodla zpříjemnit několika školními akcemi. Hned prvního září se prvňáčci dočkali návštěvy svých starších spolužáků z devátého ročníku, kteří je přišli uvítat a uvést do školních lavic. Také pro ně nacvičili krátkou divadelní scénku a rozdali jim dárečky na památku na jejich první školní den.

Hned v úterý 6.9. jsme se vypravili do LS Thermal na tanečně-hudební vystoupení konané v rámci Karlovarského folklorního festivalu. K vidění bylo temperamentní vystoupení severokyperského souboru Dikmen, až z daleké Jávy k nám zavítal soubor STKIP Sebelas April a velice zajímavou a nápaditou show předvedl i slovenský soubor Trenčan.

Šestý ročník hned den poté odjel na třídenní adaptační výjezd do Perninku. Cílem výletu bylo se vzájemně seznámit, spřátelit, poznat lépe svou třídní učitelku Mgr. Martu Očkayovou. Psychosociální hry a seznamovací aktivity byly prokládány vycházkami, sportem i zábavou a děti si svůj první společný výlet jistě dobře užily.

Také celý sedmý ročník se vypravil do hor, konkrétně do Horní Blatné, kde byl pro děti připraven sportovně zaměřený program. Jejich jednodenní výlet se díky pěknému počasí a dobré náladě také vydařil a děti ze 7.B tak měly díky němu možnost lépe poznat svého nového třídního učitele, pana Jiřího Šebka.

K nahlédnutí jsou v příloze fotky z uvedených akcí.

Adaptacni_kurz_2016.ppt

Karlovarsky_folklorni_festival.ppt

• Partnerská škola Plavno

• Ve dnech 19. až 21. září 2016 proběhlo společné setkání žáků 8. ročníku se žáky německé partnerské školy z Plavna. Třídenní setkání se uskutečnilo v Praze, během kterého společně navštívili památky Prahy, ZOO a Národní technické muzeum.

Praha_s_Plavnem.pdf

• Mobilní uživatelé

• Vážení mobilní uživatelé,

Váš rozvrh si můžete zkontrolovat i na Vašem mobilním zařízení. Pokud máte iPad, iPhone nebo zařízení s OS Android, můžete si stáhnout nativní aplikaci pro Vaše zařízení.

Pro více informací klikněte here.

• Rozvrhy a suplování

• Vážení učitelé a žáci,

můžete si zkontrolovat Váš rozvrh a aktuální suplování. Stačí kliknout na odkaz v horní části stránky.