• Zveme na první besedu pro rodiče

• Setkání s psycholožka Petrou Kučerovou bude zajímat rodiče mladších školáčků. Ještě jsou volná místa, rezervujte si je v systému EduPage. Těšíme se na viděnou u šálku dobré kávy!

• Kavárnička pro rodiče☕

• Pro zvídavé rodiče, kteří chtějí získat informace, lifehacky na výchovu svých dětí a sdílet zkušenosti s experty na psychologii i mezi sebou navzájem, připravuje naše škola cyklus besed v kavárenském stylu.

Vstup je díky financování z projektu zdarma, místo si rezervujte přes EduPage. Těšíme se na setkání s Vámi!

KA_full_tisk.pdf

• Nabídka odpoledních kroužků na ZŠ jazyků - 2024/ 2025

• Základní škola jazyků chystá řadu zajímavých kroužků pro naše žáky v tomto školním roce.

V příloze naleznete jejich seznam se všemi potřebnými údaji. Novinkou je způsob přihlašování do těchto kroužků. Rodičům budou zaslány na Edupage přihlášky na jednotlivé kroužky. Prosíme zájemce, aby přes zaslanou přihlášku potvrdili výběr kroužku do 8.9.

PŘIHLAŠOVÁNÍ JE UZAVŘENO.

Nabidka_odpolednich_krouzku_2024_2025.pdf

• Zahájení nového školního roku

• Milé žákyně, milí žáci, vážení rodiče a přátelé školy!

Dnes, 2. září 2024, byl zahájen nový školní rok 2024 /2025.

Dovolte, abych Vás při této příležitosti pozdravila, a tímto i přivítala naše žáky opět ve školních lavicích. Věřím, že jste si všichni o prázdninách odpočinuli, načerpali sílu a energii do další činnosti. Vítám především děti v přípravné třídě, prvňáčky, nové žáky, které budou čekat noví spolužáci a též mnoho nových zážitků.

Vzhledem k tomu, že jsem ve funkci ředitelky školy teprve od 1. srpna, je nadcházející školní rok 2024/2025 novým začátkem pro nás všechny.

Důležitou součástí naší školy jste především také Vy, rodiče našich žáků. Naším společným cílem je vychovat z Vašich dětí slušné a vzdělané jedince, kteří obstojí ve svém budoucím životě, ve své profesi i ve společnosti. Jen skutečná vzájemná spolupráce pomůže k dosažení
            dobrého výsledku. Ve škole jsme tu především pro žáky, a proto věřím, že každá sebesložitější situace se dá vyřešit, pokud je dobrá vůle na obou stranách. Též věřím, že se nám podaří vytvořit prostor pro užší spolupráci s Vámi a více se nám podaří vtáhnout Vás, rodiče, do dění a chodu školy.

Všem našim žákům přeji do dalšího školního roku zdraví, úspěchy, mnoho úsměvů i dobrou náladu. Prvňáčkům, dětem v přípravné třídě a ostatním novým žákům, aby se jim ve škole líbilo. Rodičům přeji hodně radosti, sil a trpělivosti.

Vaši vyučující jsou už připravení a společně se na Vás těšíme!

Mgr. Jaroslava Trautnerová

• Libušina 1032/31, 360 01 Karlovy Vary
          Czech Republic
        • +420 723 160 469, trautnerova@jazkvary.cz