• Dopis ŘŠ - návrat žáků do školy od 30.11.2020

• Vážení rodiče, žáci,

posílám Vám stručný soupis informací k očekávaném návratu žáků do školy. Věřím, že se nám v předvánočním čase podaří výuku konsolidovat a srovnat nejpalčivější propady způsobené distanční výukou. S pozdravem a přáním pevného zdraví Mgr. Jiří Burian, ředitel školy

Způsob výuky od 30.11. (začíná lichý týden)
            Výuka bude probíhat podle aktuálního rozvrhu v EduPage.
            > 1AB, 2AB, 3AB, 4AB, 5ABC- prezenční výuka
            > 6B, 8AB - prezenční výuka v liché týdny X distanční výuka v sudé týdny
            > 6A, 7AB - prezenční výuka v sudé týdny X distanční výuka v liché týdny
            > 9AB - prezenční výuka

Provoz ŠD
            > ranní družina mimo provoz (personální důvody, větší počet oddělení)
            > školička ráno otevírá v 7:40
            > odpolední družina do 16:00
            harmonogram pobytu i ve venkovních prostorách > skupiny se nesmí mísit

Provoz ŠJ
            > žáci s přímou výukou se budou stravovat v jídelně
            > pro žáky s distanční výukou stanoven čas odběru jídel sebou - 11:30 - 11:50
            > hromadné přihlášení žáků s přímou výukou (vedoucí ŠJ)
            > individuální přihlášení žáků s distanční výukou (žáci, rodiče)
            > individuální odhlášky (žáci, rodiče)
            > posílen pedagogický dozor ve ŠJ

Hygienická opatření
            > roušky, mytí rukou, očista lavic, pravidelný úklid toalet a společných prostor, režim větrání (minimálně každých 20 minut)
            > žákům I. stupně zajištěn pravidelný pobyt venku (vhodné oblečení)
            > Tv na II. stupeni v přírodě (vhodné sportovní oblečení)
            Pozor: povinnost nošení roušek je bezpodmínečná pro všechny osoby ve škole a ve všech prostorách. Žákům nelze udělit výjimku ani ze zdravotních důvodů.

Nabídka individuální konzultace s rodiči a konzultace pro žáky s distanční výukou>> návštěvy rodičů i žáků s vyučujícím jsou možné po domluvě předem.

• Postupný návrat žáků do škol - aktuálně od 18.11.2020

• Vážení rodiče,
            rádi bychom Vás stručně seznámili s několika změnami, které vyplývají z aktuální situace.

Denní provoz přípravného ročníku, 1. a 2. třídy: Škola otevřena od 7:40. Vyučování bude probíhat podle upraveného rozvrhu v EduPage.

Starší žáci pokračují v distanční výuce podle pokynů jednotlivých vyučujících.

Provoz ŠD: ranní družina mimo provoz, odpoledne do 16:00

Provoz ŠJ: Žáci přímé výuky se budou stravovat v jídelně podle rozpisu od 12:00 do 13:00. Čas výdeje obědů do jídlonosičů pro starší žáky lze objednat a odebírat od 13:00 do 13:30

Hygienická opatření: roušky, mytí rukou, očista lavic, štíty, roušky. Zajištěn pravidelný úklid toalet a společných prostor školičky a režim větrání. Pravidelný pobyt dětí venku vyžaduje vhodné oblečení.

Nabízíme individuální konzultace s rodiči a staršími žáky. Návštěvy rodičů a starších žáků jsou možné po domluvě předem.

S nadějí očekáváme návrat dalších ročníků do školy od pondělí 23.11. Budeme Vás včas informovat.