• Překlad GDPR pro rodiče v ukrajinštině

• ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З БУДЬ-ЯКИМ ПУНКТОМ, НЕ ПІДТВЕРДЖУЙТЕ ЦЮ ФОРМУ. ВАША ЗГОДА З GDPR БУДЕ РОЗГЛЯНУТА В ПИСЬМОВІЙ ФОРМІ ТА НА ІНДИВІДУАЛЬНІЙ ОСНОВІ.
          ЯКЩО У ВАС БІЛЬШЕ ОДНІЄЇ ДИТИНИ В ШКОЛІ, БУДЬ ЛАСКА, ПІДТВЕРДІТЬ ЗГОДУ З КОЖНОЮ З НИХ.

Інформована згода на обробку персональних даних GDPR

Я, законний представник дитини, даю згоду на обробку цих персональних даних моєї дитини з метою:

1. Організації позашкільних заходів та поїздок за кордон, надання знижок на групові квитки (списки учнів, списки та дані для страхової компанії з метою оформлення туристичного страхування).

2. Організація конкурсів та олімпіад (списки учнів).

3. Інформація для SRPS – Асоціації друзів школи (списки законних представників).

4. Імена осіб, які будуть забирати дитину зі школи (ПІБ особи).

5. Контактні дані законних представників для організації навчання та виховання в школі (e-mail).

6. Фотографії з метою популяризації або підвищення інтересу учнів до навчання в школі (фотографія учня з пояснювальним коментарем, веб-сайт школи).

7. Твори та інші вираження особистого характеру учня з метою презентації та просування школи, інформування про її діяльність (есе, художні твори, музичні виступи з пояснювальним коментарем).

8. Дані, пов'язані з послугами інформаційного суспільства (створення профілів користувачів і фотоальбомів в Інтернеті та соціальних мережах, використання послуг, пропонованих школою, участь в інтернет-конкурсах та ін.): ім'я користувача, ім'я та прізвище, електронна пошта, галузь навчання або викладання, клас, фото, відео.

Згода діє протягом усього періоду навчання дитини в школі. Ця згода на обробку персональних даних може бути відкликана в письмовій формі в будь-який час.

Підписуючи цю форму, я заявляю, що школа проінформувала мене про мої права та обов'язки, зокрема про моє право на:

1. Доступ до моїх персональних даних (стаття 15 GDPR)

2. Виправляти неточні або неправдиві персональні дані (ст. 16 GDPR)

3.       На видалення персональних даних, якщо вони більше не є необхідними для цілей, для яких вони були зібрані або іншим чином оброблені (ст. 17 GDPR)

4.       На обмеження обробки персональних даних (ст. 18 GDPR)

5.       На перенесення даних (ст. 20 GDPR)

6.       На заперечення, якщо обробка персональних даних здійснюється в інтересах суспільства або в цілях законних інтересів контролера (ст. 21 GDPR)

7.       Право подати скаргу на контролера донаглядового органу (ст. 77 GDPR)

Школа публікує інформацію про GDPR на веб-сайті школи: www.jazkvary.cz >> GDPR

Я також заявляю, що я був проінформований про те, що надання персональних даних через цю форму є повністю добровільним.