• .

Návod pro přihlášení do "EduPage jazkvary"

Škola zapíše rodičům a žákům do systému jejich e-mailové adresy (to je jediný údaj, který systém potřebuje, ostatní proběhne automaticky). Pokud nastanou změny nebo nesrovnalosti, obraťte se na třídní učitele.

Postup pro nové přihlášení a obnovu přihlášení uživatele:

1) Klikněte na tlčítko přihlášení. Zadáte svůj e-mail, který jsme Vám v EduPage zaregistrovali a kliknete na odkaz „Neznám přihlašovací jméno nebo heslo“

2) Na Váš e-mail přijde potvrzovací kód

3) Po zadání kódu přijdou na Váš e-mail přihlašovací údaje

4) Přihlásíte se.

Poznámky a postřehy:

> tento postup použijte v případě zapomenutého hesla

> pokud mají rodiče na škole více dětí, stačí mít jen jeden účet (proto je důležité, aby se rodič přihlašoval pod svým e-mailem, děti a rodiče musí mít různé e-maily)

> pokud potřebujete pomoci, domluvte si přes sekretariát školy konzultaci, rádi Vám pomůžene. Můžete také popsat problém a postat e-maillem na info@jazkvary.cz

29.11.2018 17:15 | více »

e-mail: info@jazkvary.cz