Školní jídelna

Pro objednávky a odhlášky obědů budete přesměrováni do externího elektronického systému naší školní jídelny...
VSTUP >>
Číslo zařízení 0165.

Přihlašování nového strávníka: stáhněte si přihlášku a vyplněnou přineste vedoucí školní jídelny nebo vyplněnou zašlete zpět a při osobním jednání podepíšete - urychlí se tak přihlašování.

přihláška ke stažení zdeprihlaska_ke_stravovani.docx

Výdej čipu, přidělení uživatelského jména a hesla zajišťuje vedoucí školní jídelny. Můžete si také stáhnout mobilní aplikaci pod názvem "Strava.cz"

Platby za obědy na daný měsíc
•    Při zahájení stravování je počáteční platba 700,- Kč, každá další platba činí 500,- Kč.
•    Při platbě inkasem se automaticky strhává částka pouze za projedené obědy .

Nově od tohoto školního roku vyplácíme přeplatky stravného v červnu pouze dětem, které v naší škole končí, ostatním strávníkům se zbylé peníze převádějí do nového školního roku.

KUCHAŘSKÁ SOUTĚŽ - DUBEN 2017

Vedoucí školní jídelny:  Ledinská Eva
Telefon:                        774 579 940
E-mail:                         jidelna@jazkvary.cz

Výdejní doba:
Školní jídelna je v provozu v pracovních dnech podle potřeby školy a výdej obědů probíhá od 11.30 do 14.00 hodin, pro nemocné žáky a do jídlonosičů platí výdej v 11.35 hodin

Ceny obědů
Aktuální cena stravného podle věku dítěte ( platné od 3.1.2019)

do 6 let                 29 Kč
7 - 10 let               29 Kč
11 - 14 let              30 Kč
15 a více let          31 Kč

Platby za obědy na daný měsíc
Při platbě inkasem se automaticky strhává částka pouze za projedené obědy a na konci školního roku je stravné vyúčtováno. Vzniklé přeplatky jsou strávníkům vráceny.

Přihlášení ke školnímu stravování – postup
•    Pro prvotní přihlášení ke stravování je nutné, aby si strávník vyplnil přihlášku, na jejímž základě si zakoupí bezkontaktní stravovací čip v ceně 115,- Kč, který slouží k evidenci při odběru obědů. Platba čipu je možná pouze v hotovosti. Čipy jsou nepřenosné a platné po celou dobu docházky do ŠJ. Po skončení docházky se čipy odevzdají a strávníkovi je vrácena částka za čip.

•    Při výdeji oběda se strávník identifikuje čipem u výdejního terminálu a tímto poskytne informace kuchařce o obědě, který má na daný den objednán.

•    Pokud strávník čip zapomene, omluví se u výdejního okénka. V případě ztráty je nutné zakoupit nový stravovací čip v kanceláři ŠJ.

Výhody objednávání obědů přes internet
•    Každému strávníkovi je přidělena strava, která je automaticky rozdělena pro I. a II. stupeň dle věku dítěte. Výhodou internetového objednávání je možnost si změnit stravu dle vlastního přání strávníka. V naší školní jídelně máme na výběr ze tří hlavních jídel, z čehož jedno jídlo je vždy bezmasé.

Odhlašování stravy
•    Odhlásit oběd lze do 8.00 hodin daného dne telefonicky, sms a nebo emailem na výše uvedený kontakt.

•    První den neplánované nepřítomnosti nemoci je možné odebrat stravu do jídelního nosiče ve výše uvedeném čase.

•    Další dny nemoci nelze pro žáky odebírat stravu za zvýhodněnou cenu.

•    Neodhlášená strava propadá bez nároku na náhradu.

Desatero důvodů pro stravování vašeho dítěte v naší školní jídelně:

•    Výběr ze tří druhů jídel.

•    Vaříme z čerstvých a kvalitních potravin.

•    Zdravé přílohy k jídlům - zeleninové saláty, ovoce, jogurty, puding, kompoty.

•    Poskytujeme vašim dětem zdravé a vyvážené stravování (správné plnění spotřebního koše, kde je hlídána spotřeba tuků, cukrů, masa, luštěnin, mléčných výrobků, ovoce, zeleniny….).

•    Možnost zdravého stravování za dotovanou cenu v kolektivu ostatních dětí.

•    Vaříme chutně - naše kuchařky jsou kvalifikované, odborně vzdělané a jsou rády, když vašim dětem chutná.

•    Vaříme moderně v zrekonstruované školní kuchyni, jídla jsou připravována převážně v konvektomatu - vaření v páře, smažení - minimální spotřeba tuku….

•    Vaše děti se stravují v moderně vybavené, příjemné a prostorné školní jídelně.

•    Výběr jídel z jídelníčku, přihlášení a odhlášení lze měnit pomocí internetu doma s rodiči.

e-mail: info@jazkvary.cz