• Vítejte na stránkách ZŠ jazyků Karlovy Vary.
        • Zřizovatelem školy je Statutární město Karlovy Vary. >>www.mmkv.cz
        • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
        • Škola umožňuje připojení WiFi a rychlý internet. Nabízíme nadstandardní výuku cizích jazyků.
        • Vedle výuky jazyků nabízíme žákům II.stupně studium základů polytechniky

• Podporujeme naše žáky v účasti v předmětových olympiádách, ve sportovních soutěžích
        • Škola realizuje projekty se třemi partnerskými školami v Německu.
          • Dopis ŘŠ - Výuka od 17. května 2021

14. 5. 2021

Vážení rodiče, žáci,
            naše škola se vrací k plnému režimu přímé výuky pro všechny žáky. Vezměte, prosím, na vědomí stručný souhrn aktuálních informací. Do konce školního roku počítáme s intenzivním vzděláváním až do posledních dní a se značným omezením mimoškolních akcí a školních výletů.
            S pozdravem a přáním všeho dobrého Mgr. Jiří Burian, ředitel školy

• Úspěch našich žáků v jazykových soutěžích

3. 5. 2021

I když byly školy do dubna pro druhý stupeň zcela uzavřeny, proběhly okresní a krajská kola olympiád v cizích jazycích v onlinové podobě, ve kterých uspěli dva naši žáci a postoupili do ústředního kola. Rádi bychom pogratulovali Ameliji Ribikauskaité (němčina) a Loriku Sahatqiu (angličtina) za úspěch v krajských kolech v kategorii II.A a postup do ústředního kola. V mladší kategorii I.A se v okresním kole olympiády z němčiny umístily Anneli Rejdová na 1. místě a Nikola Ducsáková na 2. místě. Také gratulujeme.

• Dopis ŘŠ - návrat žáků do školy od 12.4.2021

9. 4. 2021

Vážení rodiče, žáci,
            posílám Vám stručný souhrn informací k očekávanému návratu předškoláků a žáků 1. stupně do školy. Věřím, že se nám zdárně podaří splnit podmínku testování na "Covid-19" všech osob ve škole přítomných a že se i starší žáci dočkají přímé výuky ve škole.
            S pozdravem a přáním pevného zdraví Mgr. Jiří Burian, ředitel školy

Způsob výuky od 12.4. (začíná týden A)
            Výuka bude probíhat podle aktuálního rozvrhu v EduPage.
            > přípravný ročník... prezenční výuka
            > 1AB, 3AB, 4AB ... prezenční výuka v týdny A + distanční výuka v týdny B
            > 2AB, 5ABC ... prezenční výuka v týdny B + distanční výuka v týdny A
            > 6AB, 7AB, 8AB, 9AB ... distanční výuka